Наведіть камеру на QR код біля вольєра

УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР УССУРІЙСЬКИЙ ТИГР

Уссурійський тигр або амурський визнаний одним з найбільших хижаків в світі, рекордна вага у світі 300 кг. Амурський тигр живе в Приморському і Хабаровському краях Росії. Амурський підвид тигра мешкає виключно в лісових масивах, тому останнім місцем, де він зберігся в дикій природі, стала незайманою людиною уссурійська тайга. Зовсім невелика кількість (40-50 особин) уссурійських тигрів проживає в Китаї. Єдина сухопутна тварина, здатна бігти швидше, ніж ці тигри — гепард. Амурські тигри на коротких дистанціях здатні розвивати швидкість до 80 км/год. Уссурійський тигр відрізняється від інших підвидів більш блідим забарвленням.

Цікавий Факт

У Китаї за вбивство амурського тигра передбачена страта.

Тигреня у віці шести місяців за розміром та вагою дорівнюють дорослому леопарду.

Інші назви амурського тигра — уссурійський і сибірський.

Він вважається найменш агресивним стосовно людини, в порівнянні з іншими підвидами таких котячих.

У давнину народи Далекого Сходу навіть поклонялися йому.

Загальна чисельність амурських тигрів, які живуть на волі, зараз трохи більш як 500 особин. Вони стрімко вимирають за активної вирубки уссурійської тайги, що є їх природним ареалом проживання.

У довжину хвіст амурського тигра може досягати 1,1 метра, а іноді й більше.

Він дуже сильний. Є задокументовані свідчення, як амурський тигр тягнув величезну оленячу тушу протягом пів кілометра, щоб поїсти в спокійній обстановці.

Свій негативний внесок у знищення амурських тигрів зробила традиційна китайська медицина, згідно з якою настоянки та мікстури на основі частин тіл цих тварин допомагають від самих різних хвороб. В результаті в Китаї амурських тигрів практично винищили ще раніше, ніж у Росії.