Наведіть камеру на QR код біля вольєра

ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ ЛИСЯЧИЙ МАНГУСТ

У різних народів світу є свої переваги щодо домашніх тварин. В Україні і в європейських країнах для захисту будинку від гризунів було заведено заводити кішок, а от в Індії цю роль виконують мангусти. Але маленькі звірятка рятують будинку індійців не тільки від щурів, але і від змій, від укусів яких щорічно гинуть тисячі людей.

Мангусти мешкають на великій території, що простягнулася від Західної Африки до Південно-Східної Азії.

Забарвлення широко відрізняється для різних видів. Деякі форми зеленувато-сірі, жовтувато-коричневі чи сірувато-коричневі. Інші дрібноплямисті з білими або жовто-коричневими латками. Низ, як правило, світліший, ніж спина і боки. Шерсть коротка і м’яка у деяких видів і досить довга й груба в інших. Тіло струнке, хвіст довгий. Є п’ять пальців на кожній кінцівці.

Цікавий Факт

 

Звуковий репертуар мангустів різноманітний і відіграє важливу роль у житті цих маленьких хижаків. Вони гарчать, верещать, кудахтають, а сигнали тривоги нагадують собачий гавкіт.

 

 

 

Одні види мангустів ведуть наземний спосіб життя, інші – наземно-деревний. Є навіть напівводний вид – водяний мангуст.

Мангусти — добрі сусіди для деяких тварин. Біля груп мангустів часто знаходяться молотоголові — великі птахи з ряду лелекоподібних, які харчуються тікаючими від смугастих мангустів ящірками або рептиліями.

Полюють ці ссавці в основному зграєю, підказуючи один одному про місцеперебування жертви своєрідними звуками, що нагадують свист.