Наведіть камеру на QR код біля вольєра

ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ ЛЕОПАРДОВИЙ КІТ

Леопардовий кіт або Бенгальський кіт – миле створіння, схоже на картинку (може «застигнути» в красивій позі і довго, вдумливо сидіти), що потребує ласки і постійної уваги. «Бенгали» дуже грайливі і цікаві, але кмітливі, не сунуть свій ніс туди, де небезпечно. Є думка, що ці коти агресивні, але це зовсім не так. В їх генах тече лише близько 20 % «дикої крові», решта 80% вони успадкували від домашніх, тихих, лагідних і спокійних котів. Бенгальські коти завжди живуть біля води. У тропічних лісах вони так само добре приживаються, як і в хвойних лісах, саванах або в горах. Вони уникають людських поселень і лише іноді перетинають оброблені поля. Розміри тіла й забарвлення волося різниться з півночі на південь. На півночі особини мають більші розміри, на півдні — менші. На півдні базове забарвлення хутра жовтіше, натомість на півночі воно переважно сіро-коричневе. Хутро вкрите темними плямами, а на голові є чорні смужки.

Цікавий Факт

На виведення цієї породи було витрачено 22 роки.

На жаль, бенгальські коти – це порода, яка живе не довго, в порівнянні з простими кішками,7-10 років.

Інтелект дозволяє йому легко засвоювати навчання, а спонтанність і цікавість виконувати різні види завдань. Вимоглива розвага та активність – це не лише розвага для бенгальця, а насамперед необхідний елемент життя.