Наведіть камеру на QR код біля вольєра

ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК ЧЕРВОНИЙ ГІРСЬКИЙ ВОВК

Ми впевнені, що зустрівши його одного разу, ви не зрозуміли б відразу хто перед вами: вовк, лисиця або ж дика собака. Настільки він незвичайний, наскільки він гарний. Червоні вовки дуже соціальні тварини. В їх зграї широко поширені дружні форми поведінки.

Червоні вовки – це суспільні тварини. Ці хижаки тримаються зграями, разом вони полюють і виховують потомство. Під час полювання червоні вовки проявляють себе як дуже витривалі і невтомні переслідувачі здобичі. Червоний вовк полохливий, він уникає зустрічей з людьми.

Червоні вовки полюють вдень. Вони невтомно переслідують свою жертву, аж поки та не виб’ється з сил, а потім вбивають її. Основна їжа червоних вовків – це дикі копитні тварини. Здобиччю поширених в Індії червоних вовків стають амбари, буйволи, дикі свині і аксиси.

Вони мешкають в Південній та Південно-східній Азії.

Довжина тіла: 103-112 см.

Довжина хвоста: 45-50 см.

Висота у холці: 43-50 см.

Маса: 15-21 кг.

Цікавий Факт

 

На людину ці вовки ніколи не нападають, навпаки намагаються обходити стороною людину та людське житло.

 

 

Це дуже обережні тварини з розвиненим зором, нюхом та слухом, також червоний вовк дуже швидко бігає.

Під час полювання може розвинути швидкість до 60 кілометрів у годину.

Довжина стрибка хижого атлета становить близько 6 метрів.