Наведіть камеру на QR код біля вольєра

СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ СУМАТРАНСКИЙ ОРАНГУТАНГ

Орангутанг – рід великих древніх людських форм, один з найбільш близьких до людини по ДНК. Ріст зростальних самців може досягати 1,5 м, маса тіла – 50—90 і навіть 100 кг. У зрілих самців на щоках виростають жири, а також є вуса і борода. Орангутанги мешкають тільки в дощових лісах островів Борнео і Суматра.

Суматранський орангутанг зустрічається тільки на островах Суматра в Індонезії, в основному в північній його частині. Це одинока тварина, тільки самки з дітьми збираються в невеликих групах. Основну частину життя проводить на деревах, переміщуючись в густій кроні за допомогою довгих рук та міцних пальців. По землі переміщаються на чотирьох кінцівках.

Сплять вони також на деревах, перед тим влаштувавши там гніздо, як правило, кожний раз нове. Це пов’язано з наявністю на Суматрі тигрів.

Цікавий Факт

Орангутанги не вміють плавати, а також бояться води.

Вони їдять плоди, листя дерев, комах, яйця птахів, деколи, навіть пташенят.

 

У перекладі з малайської та індонезійського мов «орангутанг» означає «лісова людина». Місцеві жителі і правда вважали їх людьми, які ховаються в лісах і прикидаються німими, щоб не працювати і не потрапити в рабство.

Орангутанги вважаються найрозумнішими тваринами після людей.

Орангутанги – це великі деревні людиноподібні мавпи, один з найближчих до людей вид приматів.