Наведіть камеру на QR код біля вольєра

СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ СЕРВАЛ

Сервал — струнка, довгонога кішка середніх розмірів. Довжина тіла 90—135 см, висота в плечах до 40—65 см; вага становить 8—18 кг. У сервала найдовші ноги та найбільші (відносно розмірів тіла) вуха серед котячих. Він мешкає тільки в Африці, населяючи в основному савани на південь від Сахари. Сервали зустрічаються також в гірських районах на висоті до 3 км. Сервали уникають пустель, тому що потребують відкритих джерел води, в той самий час сервали не люблять і вологих екваторіальних лісів, мешкаючи тільки на їх узліссях. Попри те, що на сервалів ведуть полювання люди та великі кішки (наприклад, леопарди), чисельність сервалів в природі стабільна і вони не відносяться до зникаючих видів. Ця кішка є нічним хижаком. 90% його видобутку – дрібні тварини з масою тіла менш як 200 грамів. В основному це гризуни. Також видобутком сервала часто стають дамани, комахи, зайці, жаби, ящірки, змії. Зазвичай сервал під час полювання нерухомо стоїть до 15 хвилин і прислухається до будь-яких шелесту. Побачивши або почувши здобич, сервал стрибає за нею.

Цікавий Факт

Сервал – один з найефективніших хижаків. В середньому більше ніж 50% його полювань закінчуються позитивно. Для порівняння: у леопардів цей показник складає лише 38%, а у левів – 30%.

Цей вид кішок можна тримати вдома, як і собак.

Можливо приручити безпосередньо сервала, але тримати вдома можна тільки сервала, який народився вже в неволі та вихований як домашній.