Наведіть камеру на QR код біля вольєра

ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА ПАТАГОНСЬКА ПАПУГА

У сімействі папугових налічується близько 330 видів птахів, що живуть в різних куточках нашої планети, один із них патагонський папуга, або скелястий.

Довжина тіла 45 см, хвоста 24 см. Основне забарвлення оливково-бурого кольору з коричневим відтінком, на крилах і голові – з зеленуватим відтінком. На жовтому черевці є червона пляма. Груди і горло сірувато-коричневого кольору. Самець відрізняється від самки більшою головою, великим за величиною дзьобом і інтенсивнішим червоно-оранжевим забарвленням черева. Населяють безлюдні місця – трав’янисті пампи, скелі і прилеглі до них ліси. Харчуються в основному рослинною їжею, насінням культурних і диких рослин, нирками дерев, фруктами, ягодами і зеленню. У зимові місяці мігрують в тепліші північні області, де значно більше корму в цей період.

Цікавий Факт

Папуги можуть імітувати різні звуки: від голосу людини до шуму працюючих побутових приладів. Роблять це вони тільки за допомогою рота, адже у птахів немає голосових зв’язок.

Вчені припустили, що на території Австралії хвилясті папуги живуть вже близько 5 мільйонів років.

Найдорожчим папугою в світі вважається велетень — гіацинтовий ара. Ціна на пташку – понад 180 тис. гривень, що пояснюється неймовірною красою папугу і його рідкістю.

Дзьоби папуг мають особливу конструкцію, що дозволяє птахам орудувати ними з неймовірною точністю – наприклад, скльовувати насіння з полуниці, не пошкоджуючи при цьому ягоду.