Наведіть камеру на QR код біля вольєра

ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ ПАВІАН ГАМАДРИЛ

Гамадрил зі своїм гаремом мешкає в замкнутому співтоваристві (біоценозі), яке ділиться на невеликі групи. У кожному з них є свій ватажок, який вирішує, куди йти за кормом, і як стадові захищатися від ворогів.

Павіани гамадрили населяють скелясті, горбисті простори в районі ефіопських гір. Усі павіани, а особливо гамадрили, проводять на землі набагато більше часу, ніж інші види мавп. їхні кінцівки добре пристосовані до наземного способу життя. Павіани дуже швидко бігають на чотирьох лапах.

Вони також вміють лазити по деревах, хоча й не відзначаються при цьому особливою спритністю. У пошуках стиглих плодів вони завжди охоче видираються на дерева. Більшу частину часу гамадрили проводять у пошуках їжі. Ці мавпи з легкістю переміщаються по скелястих просторах, де їхня темно-сіра з оливковим відтінком шерсть зливається із загальним фоном

Цікавий Факт

 

Павіани нападають на поля і аніскільки не бояться жінок, які тут працюють. Та коли з’являються чоловіки, то тварини тримаються подалі через те, що чоловіки бувають озброєними.

 

 

Відмінна ознака гамадрилів – їхні забарвлені в яскраво-червоний колір сідничі мозолі. Вони потрібні, щоб окремі учасники стада не губилися з поля зору під час подорожі по густих заростях.

 

 

Якщо старий самець втрачає гарем, через деякий час він втрачає свою поважну сріблясту гриву.