Наведіть камеру на QR код біля вольєра

МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ МАНДРИЛ

Мандрил звичайний — представник родини мавпових.

Тіло мандрила велике, розміром із собаку, голова величезна з масивною виступаючою мордою. Очі сидять глибоко. Шерсть на тілі довга, густа.

Тримаються зазвичай в дощових і скелястих лісах, більшу частину часу проводять на землі, але харчуються та сплять на деревах. Мандрили всеїдні. Зустрічаються сімейними групами. Мандрили — це доволі агресивні та забіякуваті тварини. Вони часто відвідують сусідні з лісом посіви й села.

Живуть мандрили у вологих екваторіальних лісах Камеруну, Конго і Габону. Зазвичай тримаються на відстані від 100 до 300 м від Атлантичного узбережжя. Зустрічаються також в скелястих місцевостях і добре уживаються з іншими приматами.

Це досить великі мавпи. Вага самців коливається від 25 до 35 кг, а самки приблизно в 2 рази легше. Довжина тіла коливається в межах від 55 до 90 см.

Цікавий Факт

В умовах неволі молодий мандрил досить швидко стає ручним, і виявляє високу тямущість. Ось тільки в міру старіння самці стають дуже дикими, агресивними і злими.

Люди також полюють на гамадрилів, однак старі самці дуже сильні і небезпечні, у них міцні зуби і для неозброєної людини вони представляють досить серйозну небезпеку.