Наведіть камеру на QR код біля вольєра

ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ ЛЕМУР КОТЯЧИЙ

Король Джуліан – король лемурів, так, так, саме той з фільму “Мадагаскар”. Раніше перебував на Мадагаскарі, тепер перебрався зі своїми помічниками в зоопарк “Лімпопо”. Ви можете побачити його у вольєрі з лемурами. У нього сіра шерсть і чорно-білий смугастий хвіст.Відмінною рисою Джуліана є корона на голові, що підтверджує, що він є королем. Ну що, тепер поговоримо про його побратимів більше???

Ще зі шкільних уроків біології ми пам’ятаємо, наскільки різноманітна фауна нашої планети. На загальному тлі особливо виділяється тваринний світ Мадагаскару. Природа цього острова утворила самостійний зоогеографічний регіон, в якому живе величезна кількість комах, плазунів і ссавців.

Отже, лемури стрункі схожі на кішок тварини з дуже довгим чорно-білим хвостом довжиною від 52 до 62 см, злегка закрученим у вертикальному положенні. Забарвлення шерсті сірого кольору, лап і голови білого кольору. Навколо очей темні плями. На хвості порівну 13 чорних і білих смуг. За допомогою такого красивого хвоста вони сигналізують про наближення небезпеки своїх одноплемінників. Також він служить їм в якості балансування під час руху. Середня вага дорослого котячого лемура 3,5 кг з яких на частку хвоста доводиться 1,5 кг. Тривалість життя в природному середовищі 18-20 років.

Цікавий Факт

 

Лемури живуть лише на Коморських островах і Мадагаскарі.

 

Деякі різновиди лемурів використовують землю в якості протиотрути від отруйних речовин, що містяться в листі деяких дерев.

Для спілкування з родичами лемурам вистачає усього 12 звуків.