Наведіть камеру на QR код біля вольєра

ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ ЛЕВ

Лев – один з найвідоміших тварин у світі, що з давніх пір отримав титул «цар звірів». Дорослий самець важить в середньому до 250 кг при довжині тулуба 2,5 м. Гнучке, рухливе тіло лева володіє добре розвиненою мускулатурою шиї і передніх лап. Кігті лева досягають 7 см в довжині.

Найбільше відмінності лева від інших кішок – їх товариськість і соціальність; вони живуть в групах, які називаються прайди.  Самки, як правило, живуть довше, ніж самці (близько 15-16 років).  Леви знаходяться на піку своєї сили у віці від 5 до 9 років, після досягнення 10-річного віку виживає лише мала частина самців.

Цікавий Факт

З усіх хижих тварин лев має найменше (в співвідношенні з власним розміром) серце.

Молоді леви, які не досягли двох років, нявкають як звичайні домашні кішки, і тільки ставши дорослими, починають гарчати.

Як і всі представники котячих, леви – великі соні і можуть проспати до 20 годин за добу, на інші заняття залишивши лише чотири години.

Левиці, що живуть в прайді, спільно годують і доглядають як за своїми, так і за чужими малюками.

Морда конкретного лева унікальна в своєму роді, і її неможливо ідентифікувати з фізіономією кого-небудь з одноплемінників. Її малюнок аналогічний людському відбитку пальця.

Леви ні за що не стануть полювати заради розваги, і вбивати їм доводиться тільки з почуття голоду.