Наведіть камеру на QR код біля вольєра

КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА КІТ РИБАЛКА

Домашні кішки гидливо обтрушують лапи, якщо вони наступили в калюжу. Більшість диких кішок також не люблять водні процедури, і якщо їм доводиться долати перешкоди у вигляді річок або озер, то роблять вони це з явною неприязню, майже з огидою. Але є в сімействі котячих є один дивовижний вид, представники якої не просто не бояться води, вони почувають себе у рідній стихії, занурюючись у воду. Це кішка-рибалка — водний мешканець азійських тропіків. Кішка-рибалка, або крапчаста кішка, набагато більша домашніх кішок, має потужну мускулатуру, швидка і спритна. Вага самців цієї крапчастої кішки може досягати 15 кілограмів. Цікавою фізіологічною особливістю кішки-рибалки є наявність між пальцями лап перетинок. Вони допомагають цим котячим пересуватися у воді, а також захоплювати і утримувати свою основну здобич — рибу. Крім того, у крапчастих кішок особлива будова ніздрів, яке дозволяє їм затримувати дихання і пірнати під водою.

Цікавий Факт

Довжина тіла — 57-78 см, довжина хвоста 20-30 см. Висота в плечах — 38,1–40,6 см.

Кішка-рибалка мешкає в тропічних і субтропічних регіонах Південно-Східної Азії. Кіт-рибалка в основному є нічною твариною.

У пошуках їжі вони не тільки вичікують біля берега, щоб одним влучним стрибком кинутися на здобич, але і бродять по мілководдю у пошуках крабів, жаб, равликів та інших водних мешканців, або ж пірнають і пливуть, аби впіймати рибу.