Наведіть камеру на QR код біля вольєра

БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР БІЛИЙ ТИГР

Білий тигр є особиною бенгальського тигра з вродженою мутацією. Дана мутація призводить до того, що тигри народжуються повністю білими з коричнево-чорними смугами на білому хутрі і блакитними очима. Таке забарвлення дуже рідко зустрічається серед диких тварин. Частота появи білих тигрів – 1 особина на 10 000 з нормальним забарвленням. Білий тигр не є альбіносом. Тигр — найважчий з диких кішок, але різні його підвиди сильно різняться вагою. Найважчий бенгальський тигр, вага якого була вірогідно науково встановлена, важив 389 кг. Самиці звичайно помітно менші за самців, у бенгальського виду вони важать 100 — 181 кг.

У дикій природі тигри в основному харчуються копитними: для бенгальського тигра основною здобиччю є такі види, як олень, індійський замбар, аксис, дикий кабан і нільгау.

В основному тигри проживають у Бангладеші, Центральній Індії, Бутані, Непалі та Пакистані.

Цікавий Факт

 

Всі білі тигри, що утримуються нині в неволі, походять від одного загального предка – бенгальського самця на прізвисько Мохан. За китайською міфологією тигр є уособленням військової доблесті. Його зображення використовується в боротьбі з демонами і злими духами.

 

Тривалий час вчені вважали, що білий колір хутра бенгальського тигра є вродженою мутацією на генетичному рівні. Та недавно, вчені дослідили, що усі вроджені фізіологічні дефекти, що часто з’являються у білих тигрів, є наслідком схрещування тигрів-родичів між собою, а не вродженою генетичною мутацією.