Наведіть камеру на QR код біля вольєра

БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ БІЛИЙ ЛЕВ

Легенда свідчить, що колись давно, злі духи наслали страшне прокляття на жителів землі, з-за болісних хвороб гинули багато. Люди почали благати богів про допомогу, небеса зглянулися над мучениками й відправили на землю свого посланця — могутнього білого лева, який своєю мудрістю навчив людей боротися з хворобами та пообіцяв захищати їх у важку хвилину. Повір’я говорить, що поки існують на землі білі леви, в серцях людей немає місця страждань і розпачу.

Білий лев – тварина, яка не так давно було легендою. Сьогодні ж вони рідкісні хижаки, яких у світі налічується близько 300 особин, що живуть в зоопарках і заповідниках. У дикій природі шанси на виживання у них дуже малі. Білий лев не відноситься до тварин-альбіносів. Дивовижний окрас обумовлений певними генетичними комбінаціями, спричиненими захворюванням з назвою лейкизм. Явище можна протиставити меланізму.

Дорослому леву потрібно з’їдати в день до 7 кг м’яса, самці достатньо і 5-ти кг. Улюблена їжа: антилопи, газелі, зебри, бородавочники.

Білі леви живуть на південному сході Африканського континенту.

Цікавий Факт

Біле левеня може народитися навіть у самки кремового кольору. Однак йому складно буде вижити серед «своїх». За несхожість на інших левів родичі можуть просто його знищити.

У природі білий колір погане маскування і чудова принада для ворогів.